علم گستر صدف / خبرنامه خانم رستمی

 پیوستن به رسالت آموزش
 

پروژه

 

املاک هشتگرد
 

پروژه

 
املاک هشتگرد
 

پروژه

 
ما انسان ها هر کدام با داشتن رسالتی پا در کره خاکی می گذاریم . بزرگترین رسالت تمامی انسان ها این است که هر کدام به نوعی سعی کنیم در هر شان و جایگاه اجتماعی که هستیم دنیا را جایی بهتر برای زندگی کنیم  و به رشد و پیشرفت سایر انسان ها کمک کنیم تا همه انسان ها از سطح رفاه امکانات نسبی برخوردار باشند برای رسیدن به این هدف بزرگ انسانی آموزش و یادگیری نقش مهم و کلیدی دارد.
آموزش در شکل گیری تمدن های بزرگ انسانی نقش بسزایی داشته است و برای اینکه بتوانیم فقر و تنگ دستی را در هر جامعه ای کاهش دهیم نیازمند این است که به آموزش و یادگیری اهمیت بسزایی دهیم . زمانی که جامعه ای بتواند از استعداد و توانایی نیروهای انسانی خود به بهترین شکل ممکن استفاده کند و استعداد و توانایی آن ها را پرورش دهد به جامعه ای پویا و فعال و شاد مبدل می شود .
در جامعه ما انسان های  بزرگواری هستند که فقط به رفاه خود فکر نمی کنند بلکه سرنوشت هم نوعانشان نیز برایشان مهم است . انسان هایی همچون سرکار خانم رستمی و بزرگواران خیر دیگری که  فارغ از تمامی دغدغه های روزمره زندگی صنعتی و ماشینی سعی و کوشش نمودند تا بچه های منطقه محروم کشورشان همچون بچه های مناطق دیگر از امکانات و تجهیزات نوین آموزشی برخوردار باشند تا رشد و پیشرفت نمایند .
 در این میان علم گستر صدف این افتخار را داشت که بتوانند براساس تجربه ای که در زمینه تجهیز مدارس و مراکز آموزشی در سطح کشور داشت بعنوان مشاور در کنار ایشان حضور داشته باشد و تجهیزاتی را در اختیار ایشان قرار دهد.
ما رسالت خود می دانیم که این فرهنگ و نیکوکاری ارزشمند را بعنوان یک فرهنگ بزرگ نیکوکاری در سطح جامعه اشاره دهیم و نقش کوچک در اطلاع رسانی و کمک به دانش آموزان عزیز میهنمان داشته باشیم .
به امید اینکه تمامی دانش آموزان کشورمان از بهترین امکانات آوزشی بهره مند شوند.


فهرست
ستاد ساماندهي
نماد اعتماد
مجوز صنفی کسب و کار اینترنتی
پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

پشتیبان آنلاین معمولا طی چند دقیقه پاسخ می‌دهد.