علم گستر صدف / خبرنامه خانم رستمی

 پیوستن به رسالت آموزش
 

پروژه

 

املاک هشتگرد
 

پروژه

 
املاک هشتگرد
 

پروژه

 
ما انسان ها هر کدام با داشتن رسالتی پا در کره خاکی می گذاریم . بزرگترین رسالت تمامی انسان ها این است که هر کدام به نوعی سعی کنیم در هر شان و جایگاه اجتماعی که هستیم دنیا را جایی بهتر برای زندگی کنیم  و به رشد و پیشرفت سایر انسان ها کمک کنیم تا همه انسان ها از سطح رفاه امکانات نسبی برخوردار باشند برای رسیدن به این هدف بزرگ انسانی آموزش و یادگیری نقش مهم و کلیدی دارد.
آموزش در شکل گیری تمدن های بزرگ انسانی نقش بسزایی داشته است و برای اینکه بتوانیم فقر و تنگ دستی را در هر جامعه ای کاهش دهیم نیازمند این است که به آموزش و یادگیری اهمیت بسزایی دهیم . زمانی که جامعه ای بتواند از استعداد و توانایی نیروهای انسانی خود به بهترین شکل ممکن استفاده کند و استعداد و توانایی آن ها را پرورش دهد به جامعه ای پویا و فعال و شاد مبدل می شود .
در جامعه ما انسان های  بزرگواری هستند که فقط به رفاه خود فکر نمی کنند بلکه سرنوشت هم نوعانشان نیز برایشان مهم است . انسان هایی همچون سرکار خانم رستمی و بزرگواران خیر دیگری که  فارغ از تمامی دغدغه های روزمره زندگی صنعتی و ماشینی سعی و کوشش نمودند تا بچه های منطقه محروم کشورشان همچون بچه های مناطق دیگر از امکانات و تجهیزات نوین آموزشی برخوردار باشند تا رشد و پیشرفت نمایند .
 در این میان علم گستر صدف این افتخار را داشت که بتوانند براساس تجربه ای که در زمینه تجهیز مدارس و مراکز آموزشی در سطح کشور داشت بعنوان مشاور در کنار ایشان حضور داشته باشد و تجهیزاتی را در اختیار ایشان قرار دهد.
ما رسالت خود می دانیم که این فرهنگ و نیکوکاری ارزشمند را بعنوان یک فرهنگ بزرگ نیکوکاری در سطح جامعه اشاره دهیم و نقش کوچک در اطلاع رسانی و کمک به دانش آموزان عزیز میهنمان داشته باشیم .
به امید اینکه تمامی دانش آموزان کشورمان از بهترین امکانات آوزشی بهره مند شوند.


فهرست
لینک های ما
ستاد ساماندهي
نماد اعتماد
مجوز صنفی کسب و کار اینترنتی
با ما همراه باشید
لینک های ما
محصولات ویژه
کارت ویزیت
پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

پشتیبان آنلاین معمولا طی چند دقیقه پاسخ می‌دهد.