علم گستر صدف / شرایط نصب و اجرای پروژه توسط علم گستر صدف

 

 نصب و راه اندازی پروژه تجهیزات کلاس آموزشی هوشمند توسط علم گستر صدف

نصب برد هوشمند و راه اندازی کلاس هوشمند

 
 مزایای اجرای پروژه نصب و راه اندازی کلاس هوشمند توسط علم گستر صدف
کارشناسی دقیق جهت نصب برد هوشمند و دیتا  با توجه به تجربه چندین ساله که به صورت کاربردی می باشد (چرا که خیلی از مراکز آموزشی بدون کارشناسی نصب تجهیزات را انجام میدهند و در ادامه با مشکل روشنایی کلاس ، انعکاس نور ، نوشتن معلم روی برد هوشمند ، جایگاه کامپیوتر در کلاس جهت تسلط ارائه مطالب و ... دچار مشکل می شود)
نصب بلندگو کلاس هوشمند در اطراف برد هوشمند در پروژه که باعث می شود صدا و تصویر هم رسا شود و تاثیر زیادی در یادگیری داشته باشد . (معمولا بردهای هوشمند بلندگو از خود ندارند و از طرفی شرکت های رقیب توجهی به این موضوع نداشته و جهت سهولت در نصب یا ارائه نمیدهند یا این که روی میز معلم قرار میدهند )
  انجام پروژه به صورت منظم و مشتری پسند در کوتاه ترین زمان توسط تیم تخصصی و حرفه ای صورت میپذیرد
رعایت استانداردهای لازم درانجام پروژه طبق آخرین استاندارهای آموزش و پرورش کشور
  نصب باکس های سیم جمع کن جهت اضافه بودن سیم های ارتباطی که در ادامه دچار مشکل خواهند شد که مراکز اموزشی بعد مدتی هزینه مجددی باید جهت تعویض این کابل ها با هزینه اولیه پرداخت نمایند .
انجام کارشناسی دقیق محل نصب قبل از انجام پروژه توسط کارشناسان واحد نصب ( میزان روشنایی ، متراژ کلاس و نصب دیواری و پرتال و .... )
انجام پروژه به صورت پکیج که تمامی محصولات را کاربردی برای مرکز اموزشی یک جا در نصب ارائه میدهد که یکی از ویژگی های منحصر به فرد علم گستر صدف می باشد  .


 دعوت به همکاری

 


 

فهرست
ستاد ساماندهي
نماد اعتماد
مجوز صنفی کسب و کار اینترنتی
پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

پشتیبان آنلاین معمولا طی چند دقیقه پاسخ می‌دهد.